KONST / Litografier / Färglitografi 10493141

nr 1049 3141

Färglitografi

Åke Vogel, motiv från Södertälje, 16/290, signerad, motivet: 28x38

Utrop:

300 kr

måndag 15 augusti 2016
kl 19:24:38